23378877; 20620011 info@rigasriepas.lv

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6

Goodyear izlaiž jaunu modeli Eagle F1 saimē, lai aizstātu Eagle F1 Asymmetric 5. Ar piemērotību elektriskajiem transportlīdzekļiem un jaunām tehnoloģijām, kas uzlabo veiktspēju uz sausa ceļa, kā arī vadāmību un bremzēšanu uz slapja ceļa seguma, Goodyear Eagle F1 Asymmetric 6.

Eagle F1 Asymmetric 6 veiktspēja ir uzlabota, pievienojot adaptīvo kontaktu plāksteri un optimizētu dobumu, kas pielāgojas slodzes izmaiņām. Veicot ekstrēmus manevrus, riepas kontakta laukums palielinās, lai nodrošinātu augstāku saķeres līmeni.

Papildus sniegumam sausos laikapstākļos riepas slapja laika īpašības ir uzlabotas, izmantojot gumijas maisījumu, kam ir jauns sveķu sastāvs. Tas nodrošina riepai paaugstinātu mikrokontakta līmeni ar ceļa segumu mitros un slapjos apstākļos. Turklāt Goodyear pārnesa tehnoloģiju no savām īpaši augstas veiktspējas riepām, lai palielinātu Asymmetric 6 elastību, šī tehnoloģija arī uzlabo saķeres līmeni.

Viss riepu ražotāja klāsts ir gatavs lietošanai EV. Šis jaunākais Eagle F1 ir izstrādāts ar trokšņu slāpēšanas modeli, lai samazinātu trokšņa līmeni par 1 dB salīdzinājumā ar iepriekšējo Eagle F1 Asymmetric 5. Turklāt jaunā savienojumu tehnoloģija samazina riepas rites pretestību, lai palīdzētu palielināt EV braukšanas diapazonu.

Eagle F1 Asymmetric 6 riepu ražošana tiks uzsākta 28 izmēros no 2022. gada janvāra, bet papildus izmēri tiks piegādāti visa gada garumā. Līdz 2023. gadam modeļa sortimenta piedāvājumā būs 65 izmēri no 17 līdz 22 collām.